вівторок, 10 січня 2023 р.

Види бігудів.


    Щоб отримати гарні, акуратні кучері, потрібно знати, як правильно накрутити волосся на бігуді. Існує кілька видів папільоток і способів створення з їх допомогою різних завитків. Дрібні спіральки, рівні буклі, великі хвилі - все стане можливим не в салоні, а вдома, коли ви дізнаєтеся, як правильно користуватися бігуді, прочитаєте про правила і нюанси створення хвилястих локонів.

Види бігуді

Якість завитків визначається багатьма факторами: довжиною, типом волосся, способом накручування. Також результат безпосередньо залежить від обраних бігуді. За допомогою одних і тих же пристосувань можна кожного разу виглядати по-новому.

Дерев'яні

Екологічно чистий матеріал не приносить шкоди пасмам. При використанні таких виробів шевелюра повинна бути чистою і сухою. Мокре волосся передадуть вологу деревині, і процес затягнеться. Також легко дерев'яні пристосування вбирають жир з голови, тому швидко брудняться. Очистити їх майже неможливо. Краще через 5-7 процедур накручування замінити новими.

Щоб локони трималися довше, на них варто попередньо нанести мус або пінку. Підсушивши укладку феном, через півгодини можна милуватися красивими завитками. Зазвичай дерев'яними роблять коклюшки (прямі або спіральні), тому кучері виходять дрібні, схожі на африканську зачіску.


Металеві
Застосовуються на вологе волосся. Сітчаста структура допомагає пасмам швидше висохнути. Такі пристосування відрізняються міцністю і довговічністю. Крупність хвилястих локонів залежить від діаметра бігуді: чим більше, тим об'ємніше.
Сушити феном завитки на металевих виробах не рекомендується. Нагріваючись, вони сприяють ламкості волосся. Тому краще почекати, поки зачіска підсохне природним способом за пару годин.
Увага! Часте використання металевих бігуді провокує перетин кінчиків. Контактуючи з металом, пасма електризуються.



 
Пластмасові
Легкі і зручні пристосування гігієнічні: їх можна регулярно мити. Хоча зазвичай цього не потрібно, тому що вироби з пластмаси не вбирають жир, не накопичують пил. Вони не ушкоджують структуру волосяного стрижня, що не електризують локони.
Щоб закріпити пристосування, потрібно використовувати гумки, палички або затискачі. Перший варіант менш кращий, оскільки на завитках можуть утворитися заломи.
Укладання за допомогою бігуді з пластмаси займає кілька годин, особливо якщо волосся густе і довге. Готовність зачіски залежить від того, чи використовуєте ви фен (15-20 хвилин) або сушіть голову без нього (1-2 години). Також на кінцевий результат впливає укладань, яке надає кудрям пружності і продовжує їх красу. Залежно від діаметра пристосувань завитки можуть більш-менш великими.


Гумові
Завивка волосся за допомогою бігуді з гуми має свої особливості. Через своєрідної форми виробів кучері виходять трохи приплющеними. Вибравши відповідний розмір, можна отримати локони різної крупності.



Поролонові
М'які, тому часто використовуються вночі, не заважаючи відпочивати. Однак при неправильній технології накручування цей плюс трансформується в мінус: завитки виходять незграбними, кінчики некрасиво стирчать.
Щоб зафіксувати пристосування, необхідно зігнути поролонові бігуді під потрібним кутом. З цього випливає ще один мінус: при частому використанні вироби швидко ламаються.
Читайте у нас на сайті: як користуватися м'якими бігуді, плюси і мінуси такої завивки.

Бумеранги
Бумеранги виглядають як гумові або поролонові палички яскравих кольорів. Не потребують додаткових фіксаторах, тому часто використовуються вночі. Кріпляться так само, як і поролонові. Підходять для волосся будь-якої довжини, крім дуже коротких. Чим довше пасмо, тим довше повинні бути бумеранги.
Порада. Якщо залишаєте локони, зроблені за допомогою поролонових виробів або бумерангів на ніч, запам'ятайте 2 правила. Пасмо слід накручувати тугіше. Кінці необхідно закріплювати більш надійно, ніж в інших випадках.


Оксамитові
Застосовуються професіоналами в салонах краси. Дають можливість накрутити волосся середньої довжини і навіть каре. Локони фіксуються спеціальними паличками, тому спати з завитий головою не можна. Краще підсушити голову феном або дати висохнути природним способом протягом пари годин вдень. Що собою являють і кому підходять оксамитові бігуді, читайте на нашому сайті.


Термо
Термобігуді бувають двох видів:
ті, що опускаються в гарячу воду;
електричні, які часто виділяють в окрему групу.
Такі вироби дають хороший ефект на коротких пасмах і волоссі середньої довжини. Завивати з їх допомогою довгі локони не рекомендується. В цьому випадку отриманого тепла не завжди вистачає, щоб зробити красиві кучері.


Маючи певну вправність, накрутити пасма за допомогою термобігуді можна дуже швидко, за 15-20 хвилин. Завдяки цій перевазі деякі жінки завивають волосся з ранку, безпосередньо перед роботою або відповідальним подією. Але зловживати такими виробами можна.
Частий контакт з гарячими пристосуваннями не кращим чином позначається на стані шевелюри, особливо якщо волосся ламке, тонкі, пошкоджені. Ще один недолік - кучері не тримаються довго.
На термобігуді накручують сухе волосся, тому такий спосіб - один з найшвидших для завивки.

Липучки ( «їжачки»)
Дають можливість отримати додатковий обсяг або просто гарні хвилі. Легко кріпляться без фіксаторів завдяки зовнішньому покриттю. Підходять для всіх типів волосся. Виняток - дуже густа шевелюра, пошкоджені або довгі пасма. В останньому випадку застосування «їжачків» вимагатиме використання додаткових кріплень. Липучки тримають на голові 2-3 години.


Папільйотки
Бувають тканинними, поролоновими, гумовими, силіконовими. Виглядають як джгути довжиною до 20 сантиметрів і діаметром від 2 до 5 сантиметрів. У домашніх умовах можна виготовити папільйотки з паперу, скрутивши трубочками невеликі паперові стрічки. Використовуючи їх, надати волоссю додатковий об'єм не вийде. Зате кінчики будуть підкручені ідеально. Більше способів, як накрутити волосся без бігуді та плойки, ви знайдете у нас на сайті.

Спіральні бігуді, в тому числі коклюшки
Дають можливість обзавестися дрібними кучериками немов після хімічної завивки. Але складні у використанні, їх застосування вимагає допомоги з боку. Виготовляються з дерева, пластика. Також є м'які спіральні







 



8 коментарів:

  1. 1.Щоб локони трималися довше, на них варто нанести
    а)Віск
    б)Мус
    в)лак
    2.Металеві бігуді застосовують на волосся.
    а)мокре
    б)сухе
    в)вологе
    3.Екологічно чистий матеріал не приносить шкоди пасмам.
    а) дерев'яні бігуді
    б) металеві бігуді
    в) гумові бігуді
    г) пластмасові бігуді

    ВідповістиВидалити
  2. 1.Якназиваю бігуді для завивки ?
    а)папильотки
    б)спіральні
    в)термобігуді

    2.На яку довжину волосся застосовують металеві бігуді ?
    а)коротке
    б)середнє
    в)довге

    3.Щоб локони трималися довше варто нанести ?
    а)гель,лак
    б)мус,пінка
    в)віск

    ВідповістиВидалити
  3. 1.Що потрібно зробити щоб локони трималися довше
    а) нанести лак
    б) попередньо нанести мус або пінку
    в) нанести гель
    2.Вони бувають двох видів:
    а) оксамитові
    б)термо
    в)бумеранги
    3.Вони бувають: тканинними , поролоновими, гумовими , силіконовими?
    а)папільотки
    б)коклюшки
    в)джгути

    ВідповістиВидалити
  4. 1.Ці бігуді дають можливість обзавестися такими локонами мов після хімічної завивки?
    А) спіральні
    Б) термо
    В) гумові
    Г) пластмасові
    2.Якість завитків визначається?
    А)кольором волосся
    Б)способом накручування
    В)часом накручування
    3.Які бігуді створюють кучері схожі до африканської зачіски?
    А)дерев'яні бігуді
    Б)металеві бігуді
    В)пластмасові бігуді
    Г)гумові бігуді

    ВідповістиВидалити
  5. 1.На яке волосся застосовуються металеві бігуді?
    а) вологе;
    б) сухі.
    2.Від яких бігудів, кучері виходять трохи приплющеними?
    а) пластмасові;
    б) гумові;
    в) металеві.
    3. Які бігуді використовуються в ночі?
    а) гумові;
    б) дерев'яні;
    в) бумеранги.

    ВідповістиВидалити
  6. 1. Що потрібно нанести на волосся щоб локони трималися довше?
    А) Віск
    Б) Мус
    В) Лак
    2. Які бігуді створюють афро-кудрі?
    А) Дерев'яні
    Б) Металеві
    В) Пластмасові
    Г) Гумові
    3. Які бігуді екологічно чисті та не приносять шкоди волоссю?
    А) Металеві
    Б) Гумові
    В) Пластмасові
    Г) Дерев'яні

    ВідповістиВидалити
  7. Слівчук Лідія
    1.Екологічно чистий матеріал не приносить шкоди пасмам.
    а) дерев'яні бігуді
    б) металеві бігуді
    в) гумові бігуді
    г) пластмасові бігуді
    2.Які бігуді створюють афро-кудрі?
    А) Дерев'яні
    Б) Металеві
    В) Пластмасові
    Г) Гумові
    3.Якість завитків визначається?
    А)кольором волосся
    Б)способом накручування
    В)часом накручування

    ВідповістиВидалити