Різноманіття барвників для волосся оманливе. Насправді всі фарби можна розділити на дві великі групи: стійкі перманентні і тонуючі. Аміачні стійкі барвники призводять до сухості і ламкості волосся. Тонуючі засоби, як правило, не містять аміаку, зате в їх складі є доглядають компоненти. Таким чином, професійне тонування волосся дозволяє отримати гарний насичений відтінок і паралельно зберегти красу і здоров’я волосся. У статті надано поради щодо вибору складу для тонування і опис процедури.
Тонування волосся в домашніх умовах професійними засобами
Після тонування волосся професійними засобами шевелюра виглядає розкішно: з’являється блиск, обсяг. Волосся виглядають здоровими і густими. На жаль, цей ефект досить нетривалий: через пару тижнів колір тьмяніє і якість волосся повертається у вихідне стан.
Для того щоб продовжити дію процедури, слід використовувати професійні засоби по догляду за волоссям (про це мова піде нижче).
Рекомендована частота виконання професійного тонування волосся — один раз на місяць. Можна підібрати барвник і догляд за порівняно низької вартості — наприклад, від російських виробників професійної косметики. У цьому випадку волосся будуть завжди у відмінному стані, і фінансові витрати при цьому будуть не дуже великими.
Тонування може подарувати волоссю насичений темний або благородний платиновий колір. Все залежить від того, який номер барвника в палітрі ви виберете. Зрозуміло, якщо це буде тон з блондов, то волосся доведеться попередньо знебарвити. Деякі дівчата вважають за краще здійснювати тонування волосся професійними засобами тон в тон до свого рідного кольору. Це дарує волоссю блиск, об’єм і життєву силу.
Немає коментарів:
Дописати коментар